- Сорочка чоловіча з довгим рукавом від бренду Watsons OEKO-TEX
- В наявності розмір XL56
- Чудовий варіант для прохолодної погоди.
- Класичного крою,
- Планка на металевих кнопках,
- Навипуск (скгруглення знизу)
- Дві накладні кишені на кнопках металевих
- застібки на рукавах - кнопки металеві
- подвійна строчка на швах
- колір світло-блакитний
- 100% бавовна
- Щільна тканина
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Вид изделия | Рубашка |
| Обхват шеи | 47 см |
| Обхват груди | 128 см |
| Обхват талии | 126 см |
| Тип покроя | Классическая |
| Тип рубашечного воротника | Классический |
| Фасон рукава | Длинный |
| Манжет рубашки | С двумя кнопками |
| Застежка | Кнопки |
| Тип ткани | Хлопок |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Голубой |
| Длина от горловины до низа изделия | 86 см |
| Длина рукава изделия | 68 см |
| Ширина плеч | 53 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | XL |
| Карманы | Верхний |
| Состав | 100% бавовна |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴









