- Сорочка чоловіча з довгим рукавом від бренду Watsons OEKO-TEX
- В наявності розмір M39|40
- Чудовий варіант для теплої осені або доповнення до іншого одягу..
- Класичного крою,
- Планка на ґудзиках
- Навипуск
- дві накладні кишені на ґудзиках
- застібки на рукавах - на ґудзиках
- подвійна строчка на швах
- різнокольоровий
- 100% бавовна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Watsons |
| Страна производитель | Германия |
| Вид изделия | Рубашка |
| Размеры мужских рубашек | 39 |
| Обхват шеи | 45 см |
| Обхват груди | 116 см |
| Обхват талии | 110 см |
| Тип покроя | Классическая |
| Тип рубашечного воротника | Классический |
| Фасон рукава | Длинный |
| Манжет рубашки | С двумя пуговицами |
| Тип ткани | Хлопок |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина рукава изделия | 67 см |
| Ширина плеч | 49 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | M |
| Карманы | Верхний |
| Состав | 100% бавовна |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴












