Ніжно-блакитний кардиган від німецького виробника Blue Motion
Звичайна посадка
В наявності розмір М
виміри: повний європейський розмір
Напівобхват у грудях: 50 см
Напівобхват у талії: 48 см
Довжина по спинці: 80 см
Довжина рукава: 45 см
Ширина плечей: 42 см
Без замка
¾ рукавів з манжетами
бічні кишені
Склад: 67% поліестер 30% віскоза 3% еластан
Blue Motion - це європейський бренд жіночого одягу, який чудово зарекомендував себе на ринках Німеччини, Австрії, Італії, Чехії та інших країн західної Європи, завдяки високій якості одягу, стильному і красивому асортименту і вельми доступним цінам! Blue Motion допоможе вам створити свій стиль та підкреслити вашу індивідуальність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | blue motion |
| Страна производитель | Германия |
| Обхват груди | 50 см |
| Обхват талии | 45 см |
| Вид изделия | Кардиган |
| Цвет | Голубой |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Трикотаж |
| Состав | 67% поліестер 30% віскоза 3% еластан |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Длина рукава | Три четверти |
| Стиль | Классический |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Застежка | Без застежки |
| Длина от горловины до низа изделия | 80 см |
| Длина рукава изделия | 45 см |
| Количество карманов | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | M |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴






