Кардиган в рожеву полоску від німецького виробника Blue Motion
Звичайна посадка
Розмір S має наступні виміри:
повний європейський розмір
Напівобхват у грудях: 43 см
Напівобхват у талії: 39 см
Довжина по спинці: 64 см
Довжина рукава: 61 см
Ширина плечей: 38 см
бічні кишені обманки
Склад: 67% поліестер 30% віскоза 3% еластан
Blue Motion - це європейський бренд жіночого одягу, який чудово зарекомендував себе на ринках Німеччини, Австрії, Італії, Чехії та інших країн західної Європи, завдяки високій якості одягу, стильному і красивому асортименту і вельми доступним цінам! Blue Motion допоможе вам створити свій стиль та підкреслити вашу індивідуальність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | blue motion |
| Страна производитель | Германия |
| Обхват груди | 43 см |
| Обхват талии | 39 см |
| Вид изделия | Кардиган |
| Цвет | Голубой |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Трикотаж |
| Состав | 67% поліестер 30% віскоза 3% еластан |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Длина рукава | Длинный |
| Стиль | Классический |
| Длина от горловины до низа изделия | 64 см |
| Длина рукава изделия | 61 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | S |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴










