Жіночий кардиган від німецького виробника Blue Motion
В'язаний матеріал, з додаванням вовни.
В наявності розмір М ,може бути на L
приблизні розміри: повний європейський розмір
Напівобхват у грудях: 45 см
Напівобхват у талії: 45 см
Довжина по спинці: 74 см
Довжина рукава: 68 см
Ширина плечей: 40 см
Без замка
Склад: 55% бавовна 30% поліестер 10% віскоза 5% шерсть
Blue Motion - це європейський бренд жіночого одягу, який чудово зарекомендував себе на ринках Німеччини, Австрії, Італії, Чехії та інших країн західної Європи, завдяки високій якості одягу, стильному і красивому асортименту і вельми доступним цінам! Blue Motion допоможе вам створити свій стиль та підкреслити вашу індивідуальність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | blue motion |
| Страна производитель | Германия |
| Обхват груди | 45 см |
| Обхват талии | 45 см |
| Вид изделия | Кардиган |
| Цвет | Синий |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Трикотаж |
| Состав | 55% бавовна 30% поліестер 10% віскоза 5% шерсть |
| Материал подкладки | Без подкладки |
| Длина рукава | Длинный |
| Стиль | Классический |
| Длина от горловины до низа изделия | 74 см |
| Длина рукава изделия | 68 см |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | M |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴






