Жіноча куртка - парка жіноча Cherokee by ESMARA Німеччина. сезон: холодна осінь, зима
Жіноча куртка - парка жіноча Cherokee by ESMARA Німеччина. сезон: холодна осінь, зима
-Екологічне просочення
-Водонепроникний верхній матеріал BIONIC FINISH ® ECO
-Вітрозахисний
-Тепла підкладка
-пояс стягується
-манжети на кнопку
-Високоякісна блискавка YKK
-Високий комір-стійка і регульований по ширині капюшон зі знімною обробкою зі штучного хутра
-Великі накладні дві кишені спереду
зовнішній матеріал: 100% бавовна підкладка: 100% поліестер штучне хутро: 60% поліакрил, 40% поліестер
приблизні розміри: повний європейський розмір
Розмір 38
Напівобхват у грудях: 51 см
Напівобхват у талії: 50 см Д
овжина по спинці: 80 см
Довжина рукава: 62 см
Ширина плечей: 38 см
Розмір 40
Напівобхват у грудях: 53 см
Напівобхват у талії: 52 см
Довжина по спинці: 80 см
Довжина рукава: 62 см
Ширина плечей: 42 см
Розмір 42
Напівобхват у грудях: 55 см
Напівобхват у талії: 53 см
Довжина по спинці: 80 см
Довжина рукава: 62 см
Ширина плечей: 42 см
Розмір 44
Напівобхват у грудях: 58 см
Напівобхват у талії: 55 см
Довжина по спинці: 82 см
Довжина рукава: 64 см
Ширина плечей: 45 см
ESMARA - це європейський бренд жіночого та чоловічого одягу, який чудово зарекомендував себе на ринках Німеччини, Австрії, Італії, Чехії та інших країн західної Європи, завдяки високій якості одягу, стильному і красивому асортименту і вельми доступним цінам! ESMARA допоможе вам створити свій стиль та підкреслити вашу індивідуальність.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Размер женской одежды | 38 |
| Обхват груди | 51 см |
| Обхват талии | 50 см |
| Обхват бедер | 51 см |
| Тип ткани | Полиэстер |
| Состав | зовнішній матеріал: 100% бавовна підкладка: 100% поліестер штучне хутро: 60% поліакрил, 40% поліестер |
| Цвет | Синий |
| Материал подкладки | Полиэстер |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Количество карманов | 2 шт |
| Длина от горловины до низа изделия | 80 см |
| Длина рукава изделия | 62 см |
| Состояние | Новое |
| Сезон | Осень/Зима |
| Производитель | Esmara |
| Стиль | Классический |
| Длина рукава | Длинный |
| Вид изделия | Куртка |
- Цена: 700 ₴









